Varukorg (0)

3500,00 kvar till fri frakt

Fri frakt!

Vi erbjuder fri frakt vid order med totalsumma över 3500.00

Totalt

Exkl. moms

Gå till kassan

Kontakt

Hör av dig till oss!

Vi finns här för att hjälpa till mellan 08:00-17:00 på vardagar. Vårt mål är att besvara alla samtal och chattmeddelanden direkt och mejl inom 24 timmar. Det går också att kontakta oss via både Instagram och Facebook - följ oss där för att inte missa några spännande nyheter! Du kan också hitta många svar i vår FAQ
Ikon chatt

Chatt

Du kan använda vår chattfunktion direkt här på hemsidan för att få snabba svar på dina frågor.
Ikon telefon

Telefon

Vårt mål är att besvara alla samtal till vår växel 040-22 32 50 direkt mellan kl. 08:00-17:00 på vardagar.

Ikon email

Mail

Jouröppet

Utökade öppettider under säsongen!

Under säsongen har vi förlängt våra öppettider för att säkerställa att dina akuta beställningar hanteras omgående. Detta innebär att du kan ringa oss på 040-22 32 50 för att lägga en order utanför ordinarie öppettider eller beställa en akutorder med snabbare frakt. Vår personal hjälper dig då över telefon med att lägga ordern och ta fram fraktalternativ.

Ta hjälp av vårt team!

Porträtt på Michael Persson

Michael Persson

Reservdelar, redskap & maskiner
michael.persson@farmersfirst.se 
+46 735 36 58 54
Porträtt på Pontus Ellerström

Pontus Ellerström

Maskinsäljare 
pontus.ellerstrom@farmersfirst.se
+46 739 38 20 33

 

Porträtt Jakob Söderberg

Jakob Söderberg

Maskinekonomi
jakob.soderberg@farmersfirst.se
+46 763 07 94 43

Porträtt på Erik Helgeson

Erik Helgeson

Rådgivare redskap & maskiner
erik.helgeson@farmersfirst.se
+46 735 33 64 84

Porträtt Tomas Alexson

Tomas Alexson

Underhåll & service
tomas.alexson@farmersfirst.se
+46 735 08 71 60
Porträtt Tri Tang

Tri Tang

Grönyta, reservdelar & bränsle
tri.tang@farmersfirst.se
+46 763 16 72 45

Porträtt Carl-Johan Wahlberg

Carl-Johan Wahlberg

Reservdelar & Tillbehör
carl-johan.wahlberg@farmersfirst.se
+46 736 60 20 42

Porträtt Roger Wahlberg

Roger Wahlberg

Grundare, Sälj- & marknadschef
roger.wahlberg@farmersfirst.se
+46 763 06 79 23

Porträtt Anders Fridlund

Anders Fridlund